JAKIM TYPEM RĘKODZIELNIKA JESTEŚ?

JAKIM TYPEM RĘKODZIELNIKA JESTEŚ?

Dziś na blogu temat pół żartem, pół serio - warto zajrzeć :)

Poniżej znajdziecie zestawienie typów rękodzielników - którym typem jesteście Wy? My przeszłyśmy przez wszystkie te etapy i obecnie jesteśmy kombo: typ planerka i królowa zapisywania a czasami typ po przejściach. Tak też bywa!

Jak znacie rękodzielnika, któremu dziś możecie poprawić humor tym wpisem - śmiało podeślijcie mu link lub udostępnijcie go na swoich socialach :)

 

1. Myślicielka

Pisze post w kilka minut, następnie dwa dni chodzi i analizuje każdy jego detal. 

 

2. Królowa zapisywania

Zapisuje milion postów i pomysłów na posty "na później", robi masę screenów ale nigdy nie znajduje czasu, by je wykorzystać. A szkoda!

 

3. Planerka

Posty ma zaplanowane z wyprzedzeniem i dokładnie realizuje swój plan. Dzięki temu jest spokojna, że wszystko ma poukładane tak, jak należy.

 

4. Mistrzyni zrywów

Pisze posty regularnie przez tydzień, po czym jej się nudzi i 2 tygodnie czeka na wenę, między czasie nie publikując niczego. Nie czuje się z tym najlepiej ;)

 

5. Od Sasa do Lasa

Wrzuca w eter to, na co ma aktualnie ochotę, bez strategii i pomysłu na kontent. Ta spontaniczność jest silniejsza od niej!

 

6. Obserwatorka

Bacznie przygląda się trendom, zapisuje je, analizuje i dopiero testuje. Wykazuje się dużą czujnością w temacie.

 

7. Testerka

Wskakuje w każdy nowy trend, który ochoczo testuje w swojej marce. Niestety to powoduje lekki chaos w jej działaniach...

 

8. Po przejściach

Przeszła przez każdy wymieniony etap i zastanawia się "co ja tutaj robię??"

 

P.S. A teraz uwaga, będzie już na poważnie... Szykujemy dla Was darmowe szkolenie merytoryczne LIVE, na które chcemy Was serdecznie zaprosić!


BIZNES HANDMADE W NOWEJ PERSPEKTYWIE


Podczas live porozmawiamy o czynnikach decydujących o powodzeniu biznesowym w 2024 roku.

 

Emisja startuje we czwartek 15.02.2024 o godzinie 18:00 tylko w naszej grupie na FB.

Będzie prawdziwy ogień, jak to zawsze u nas na szkoleniach! By przejść do wydarzenia i odznaczyć "wezmę udział" wystarczy kliknąć w poniższą grafikę:

 

 

Pozdrawiamy i do zobaczenia!

Karola & Gośka