3 MAŁE ZMIANY, KTÓRE DAŁY WIELKI EFEKT

3 MAŁE ZMIANY, KTÓRE DAŁY WIELKI EFEKT

Jakie były 3 przełomowe momenty, które pozwoliły nam rozwinąć nasz biznes? Gdyby ktoś nam zadał takie pytanie, to odpowiedziałybyśmy dokładnie tak, jak w dzisiejszym wpisie!

Wydawać by się mogło, że rozwój marki idzie w parze tylko z dużymi rzeczami. Poważnymi przedsięwzięciami, działaniami na szeroką skalę... Nic bardziej mylnego! O małych, z pozoru nieistotnych kwestiach, też warto pamiętać. Warto przyjrzeć się ich faktycznej wadze i przeanalizować, do jakich konsekwencji mogą doprowadzić. Przekonałyśmy się o tym na własnej skórze, że małe kroki, niewielkie zmiany, mogą przynieść bardzo duże efekty. Bardzo pozytywne efekty :)

 

Poniżej znajdziecie (przetestowane) wskazówki, które pomogły nam rozwinąć nasz biznes:

 

ZMIANA 1

Edukacja stała się elementem nasze CODZIENNEJ rutyny!

To pozwoliło nam stale powiększać swoje kompetencje i systematycznie pogłębiać wiedzę. To zaskutkowało zwiększoną pewnością siebie i tym, że strach przed budowaniem biznesu, stał się mało znaczący, wręcz niezauważalny. 

 

ZMIANA 2

PRZESTAŁYŚMY odbierać porażki personalnie.

Dzięki tej zmianie, po pierwsze - przestałyśmy oczekiwać rezultatów naszych działań natychmiast, a po drugie - przyjęłyśmy, że droga do celu to proces. Pamiętamy również, że bywa, że wpada się po tej drodze w dołek. A to zaś sprawiło, że pozbyłyśmy się poczucia winy z powodu porażek.

 

ZMIANA 3

Dyscyplina codziennej, rzetelnej pracy nad naszymi markami, stała się OBOWIĄZKOWA.

Dzięki tej zmianie usunęłyśmy wszelkie wymówki. To sprawiło, że dwie wcześniejsze zmiany, miały szansę zostać wprowadzone w naszą biznesową codzienność.

To były momenty przełomowe, zarówno dla marki biżuteryjnej Pillow Design, jak i dla Biznesu bez Cukru. Te momenty sprawiły, że obie marki urosły i są dochodowe. Dlatego dziś pozostawiamy Wam te myśli z nadzieją, że dla Was one również będą przełomowe!

Pochodźcie sobie z nimi :)

A może któryś z tych przełomów już dziś jest Waszą rzeczywistością? Jeśli tak, kto który?

 

Przy okazji tego wpisu chcemy zaprosić Was na 2-dniowe, darmowe warsztaty merytoryczne STRATEGIA MARKI HANDMADE

 

 

23 i 24 LISTOPADA o godz. 18:00, dzień po dniu odbędą się dwa livy merytoryczne:

 

➡️ DZIEŃ 1: Czym jest strategia marki i do czego jest nam potrzebna?

➡️ DZIEŃ 2: Jak opracować strategię dla własnej marki handmade?

 

Koniecznie zapiszcie sobie te daty! Te warsztaty to czas DLA WAS! Dla Waszych marek i Waszego rozwoju. Tutaj LINK DO WYDARZENIA - klikajcie przycisk "wezmę udział", aby nie przegapić spotkań :)

 

 

My przyjdziemy w 100% przygotowane, Wy bądźcie w 100% gotowi do działania, gotowi, by potraktować swoją markę, jak PRAWDZIWY biznes, by włożyć wysiłek i pracę i wziąć odpowiedzialność za realizację tego marzenia.

Bo rękodzielnicy, którzy osiągnęli swoje sukcesy, to ci, którzy zrozumieli, że w biznesie czarów nie ma. Ani magii. A wszystko opiera się na wiedzy i pracy.

Mamy dla Was wiedzę, pracę musicie włożyć sami.

 

Warsztaty odbędą się w naszej grupie na fb, materiały PDF będziemy rozsyłać mailem, dlatego:

👉 zapiszcie się na newsletter BEZCUKROWY NEWSLETTER + PREZENTY DO POBRANIA
👉 dołączcie do naszej grupy GRUPA WSPARCIA BIZNESOWEGO DLA RĘKODZIELNIKÓW

 

 

Do zobaczenia!

Karolina & Gośka