20 PYTAŃ O BEZCUKROWĄ DYCHĘ - EDYCJA V

20 PYTAŃ O BEZCUKROWĄ DYCHĘ - EDYCJA V

Jakie pytania dotyczące kursu zadajecie nam najczęściej? Odpowiadamy!

Dzisiaj nietypowa sesja Q&A. Nietypowa, bo pisana ;)

Ale jak zechcecie o kursie pogadać na live Q&A, to spoko, też pogadamy, w najbliższą środę, na zywo, o 19:30 na naszym fanpage  ;)

Często pytacie nas o kurs Bezcukrowa Dycha, więc spośród pytań wybrałyśmy te, które powtarzają się najczęściej, by na nie odpowiedzieć właśnie w tym artykule :)

No to lecimy!


PYT. 1. DALCZEGO MÓWICIE, ŻE TEN KURS JEST NAJLEPSZY?

Jest kilka powodów, dla których BEZCUKROWA DYCHA jest produktem unikatowym i najlepszym na Polskim rynku.

❤❤  Po pierwsze, cały kurs zaprojektowałyśmy w oparciu o nasze własne, rękodzielnicze, biznesowe doświadczenie. To znaczy, że NAJPIERW zbudowałyśmy solidny biznes oparty na rękodziele, markę, która jest sławna w całej Polskę, markę, która regularnie pojawia się w branżowych czasopismach, ale przede wszystkim markę, którą znają i polecają nasze klientki. To wszystko na bardzo konkurencyjnym rynku biżuterii haftowanej sutaszem, sprzedając produkty kilka razy drożej, niż konkurencja. NASTĘPNIE utrzymałyśmy tę markę na takim poziomie przez kilka lat i dopiero POTEM powstał kurs. Bezcukrowa Dycha jest więc kursem, zaprojektowanym przez rękodzielniczki, które stworzyły znaną markę rękodzielniczą, markę, której renoma nie jest dziełem przypadku, bo jest to wciąż marka, będąca w czołówce designerskiej biżuterii ślubnej w Polsce.

Same przeszłyśmy przez WSZYSTKIE etapy budowania marki handamde - od chałupniczego "dłubania" po godzinach, poprzez etap dostawania się do wszystkich znanych, polskich multibrandów, poprzez budowanie swoich mediów społecznościowych i własnego sklepu online, poprzez rozpoczęcie sprzedaży za granicę, poprzez kontakty z mediami lokalnymi i ogólnopolskimi i kooperacje PR-owe z prestiżowymi magazynami drukowanymi, programami TV i eksperckimi blogami, poprzez budowanie zaufania wśród innych przedsiębiorców w naszej branży, poprzez organizację własnych eventów lokalnych, takich jak słynny, lubelski Wernisaż Ślubny czy zagraniczne sesje fotograficzne.  Ale najważniejsze jest to, że jeśli dzisiaj wrzucicie w jakąkolwiek społeczność ślubną zdjęcie naszych kolczyków, to Panny Młode je poznają, nawet jeśli zdjęcie nie będzie opatrzone logo. 

Nie karmimy więc Was z pustego talerza. Każdy bizneshak, jaki podajemy Wam w kursie, przetestowałyśmy osobiście i sprawdziłyśmy jego rezultaty. Kurs nie jest oparty na teorii, którą wyczytałyśmy w książkach. Kurs jest oparty o ponad dekadę praktycznego doświadczenia na rynku handmade. Ale co najważniejsze, kurs nie powstał dlatego, że potrzebowałyśmy ZAROBIĆ, nie był aktem desperacji dla nas, nie był produktem, który nas finansowo miał "uratować", bo marki rękodzielnicze przynosiły nam wystarczający zarobek. Dlatego nie czułyśmy presji czasu przy projektowaniu tego kursu. Mogłyśmy poświęcić na niego tyle, ile akurat było trzeba, aby był to produkt NAJLEPSZY z możliwych.

❤❤ Drugim powodem, dla którego Dycha jest produktem absolutnie unikatowym, jest to, że metodykę podawania wiedzy testowałyśmy na rękodzielnikach, przez prawie 2 lata, zanim zaprojektowałyśmy kurs. Protoplastą projektu Bez Cukru, był projekt 365 Odpowiedzi, w którym przez caluteńki rok, codziennie pojawiały się artykuły dotyczące sprzedaży rękodzieła i budowania marek handmade. To doświadczenie pozwoliło nam zdobyć bezcenną wiedzę o tym, w jaki sposób uczą się rękodzielnicy, gdzie leżą ich największe trudności i jak je rozwiązywać, biorąc pod uwagę wrażliwą i bardzo specyficzną perspektywę artysty. To wszystko wpłynęło na caluteńką metodologię kursu, która bierze pod uwagę niezwykłe warunki i zasoby, unikatowe dla rynku handmade.

❤❤ Trzecim powodem, dla którego kurs jest produktem wyjątkowym i najlepszym w Polsce, jest to, że specjalistyczna, bardzo rzeczowa wiedza, jest w nim podana prostym językiem. Nie zasypujemy Was mądrze brzmiącymi ale niewiele mówiącymi terminami. Każdy niezrozumiały lub budzący wątpliwość termin podajemy jasnym, prostym językiem. Każdą definicję opieramy na rękodzielniczym gruncie. Każdą teorię weryfikujemy z rzeczywistością rękodzielniczą i tłumaczymy na przykładach. Jeśli więc mówimy w kursie, że ceny trzeba podnieść, to od razu, bardzo dokładnie POKAZUJEMY WAM, JAK TO ZROBIĆ. Jeśli mówimy o tym, że o kliencie idealnym trzeba wiedzieć w zasadzie wszystko, to mówimy, JAK się tego dowiedzieć. Jeśli mówimy, że najefektywniej sprzedaje się kolekcjami, to podajemy Wam bardzo dokładny PRZEPIS na stworzenie kolekcji krok po kroku, tak aby osoba, która nigdy wcześniej nie myślała nawet o zaprojektowaniu kolekcji, miała jasność, jak to zrobić dobrze. 

❤❤ I w końcu, twierdzimy, że BEZCUKROWA DYCHA jest najlepszym kursem biznesowym dla rękodzielników w Polsce, bo tak o niej mówią uczestnicy, którzy kupili kurs. To oni ochrzcili go, jako kurs "ryjący beret", to oni po raz pierwszy powiedzieli, że jest to NAJLEPSZY kurs o biznesie handmade, w jakim brali udział. To oni i ich rezultaty są żywym i namacalnym dowodem na to, że ten kurs, to nie jest ściema.

 

PYT. 2. CZY BĘDZIE DOSTĘPNA KOLEJNA, VI EDYCJA BEZCUKROWEJ DYCHY?

Nie, BEZCUKROWA DYCHA w tym roku ma piękny jubileusz i jednocześnie swoją ostatnią premierę :) Ten konkretny pociąg kończy swój bieg, ale nasza stacja - edukacja będzie działać nadal pełną parą! Kolejne lata przyniosą nowe koncepcje, aktywności i produkty.

 

PYT. 3. DO KIEDY MOŻNA KUPIĆ KURS I DO KIEDY BĘDĄ DOSTĘPNE MODUŁY OSOBNO?

Sprzedaż kursu podzieliłyśmy na 2 etapy.

 Pierwszy etap to sprzedaż pełnego kursu z bonusem. Sprzedaż ta potrwa do 16 stycznia 2023r., do godziny 23:59. Oferta pełnego kursu obejmuje łącznie 11 MODUŁÓW (od modułu o numerach od 0 do 10) oraz moduł BONUSOWY o numerze 11, który jest dodawany W PREZENCIE do pełnego kursu i który nie będzie dostępny w sprzedaży pojedynczej. Pełny kurs z bonusem jest w cenie 2600zł brutto. Tutaj możecie pobrać szczegółowy PLAN LEKCJI PEŁNY KURS Z BONUSEM, a TUTAJ przeczytać opis wszystkich modułów kursowych.

❤ Drugi etap to sprzedaż osobnych modułów pojedynczo. Sprzedaż osobnych modułów rozpocznie się 17 stycznia 2023r. Tak, jak w ubiegłym roku, będzie możliwość wykupienia dostępu do poszczególnych modułów wstecz, jednak w tej opcji w naturalny sposób nie będzie możliwości wzięcia udziału we wsparciu mentoringowym, które trwa tylko w trybie "na bieżąco", w trakcie kursu. Zakup modułów wstecz będzie dostępny do końca czerwca 2023r.

 

PYT.4. CZY MODUŁY MOŻNA KUPOWAĆ SUKCESYWNIE?

Tak, oczywiście można kupować moduły na bieżąco i tym sposobem korzystać z kursu na pełnych warunkach, poniekąd „na raty”. Jednak finansowo, najkorzystniej jest kupić cały kurs, by uzyskać dostęp do modułu bonusowego. Szkolenie bonusowe o tym, jak docierać do klienta premium "Klient idealny wysokiej jakości", nie będzie dostępne osobno.


PYT. 5. CZY TO PRAWDA, ŻE ILOŚĆ WIEDZY W KURSIE MOŻE PRZYTŁOCZYĆ?

Kurs jest bardzo, bardzo intensywny i prezentujemy w nim biznesową wiedzę, sprofilowaną pod zawód rękodzielnika. Nie bez kozery nasze kursantki mówią, że tym kursem „ryjemy berety”.

W kursie podajemy Wam strategie i techniki prowadzenia biznesu handmade, jakich nie znajdziecie na żadnym innym kursie biznesowym. Jest to ponad 10 lat doświadczenia ubrane łącznie w 12 tygodni, siłą rzeczy musi być intensywnie.

Jednak to, co zrobicie z wiedzą i w jakim tempie będziecie ją wdrażać, zależy wyłącznie od Was, bo my nie mamy ukręconego na Was bata :) Zamiast bata natomiast, dla absolwentów kursu, stworzyłyśmy po-kursową, półroczną grupę mastermind, do której mogą przyłączyć się chętni na dalsze, biznesowe wsparcie oraz ci, którzy mają nieco wolniejsze tempo wdrażania informacji.

Kurs jest tak skonstruowany, aby dawał kursantom dość dużą swobodę działania – dlatego tematy są podzielone na 12 osobnych modułów, dlatego dajemy tygodniowe, bieżące wsparcie mentoringowe w grupach kursowych i właśnie dlatego dostęp do nagrań nie znika po zakończonym kursie. Nie znikają również grupy kursowe, ani nie blokujemy możliwości rozmawiania w nich z innymi kursantami. W każdej chwili możecie wrócić do dowolnego modułu i rozmawiać w grupach kursowych – niezależnie od tego, czy zrobicie to zaraz po kursie, czy pół roku później.

To właśnie dlatego cały kurs jest na platformie Facebook, a nie na jakiejś innej, zewnętrznej platformie. Do Facebooka macie po prostu dostęp instant, nie musicie pamiętać dodatkowych haseł i możecie korzystacie z niego w każdym miejscu, gdzie tylko macie internet, możecie wejść przez telefon, komputer, laptop i tablet i sobie odsłuchać nagrania – w pracowni, na spacerze, w kolejce na poczcie, w autobusie, na wykładach ;p

Wszystko to po to, aby dać Wam możliwość korzystania z kursu w Waszym własnym tempie, na Waszych własnych zasadach. My tylko Was w tym wspieramy, niezależnie od tego, jaki system wdrażania obejmiecie.

Kurs to wędka, wiedza, która faktycznie wdrożona przyniesie realne efekty. Każdy z kursantów otrzymuje wędkę od nas, ale własną rybę musi złowić sam.

 

PYT. 6. CZY DAM RADĘ Z KURSEM, JEŚLI PRACUJĘ NA ETACIE? CZY DAM RADĘ Z KURSEM, JEŚLI JESTEM NA URLOPIE MACIERZYŃSKIM?

Ponieważ zdecydowana większość rękodzielników buduje swoje marki handmade, jednocześnie pracując i wychowując dzieci, przewidziałyśmy to projektując strukturę kursu i dzięki temu BEZCUKROWA DYCHA ma bardzo elastyczną formę i można z niej korzystać w swoim własnym rytmie. Nagrania z transmisji live są dostępne caluteńki czas, w trakcie trwania kursu ale również i po kursie, a grupa kursowa jest cały czas aktywna. Przez cały tydzień kursowy jesteśmy do dyspozycji kursantów, po tygodniu kursowym grupa dalej jest aktywna i działa na zasadzie burzy mózgów pomiędzy kursantami.


PYT. 7. CZY MUSZĘ BYĆ NA ŻYWO PODCZAS TRANSMISJI LIVE, ABY W PEŁNI SKORZYSTAĆ Z KURSU?

Nie. O tym tez pomyślałyśmy :) Transmisja live merytoryczna działa na zasadzie wykładu. Podajemy Wam wszystkie treści w przystępnej formie i zachowujemy nagranie, dając je Wam do dyspozycji. Dzięki temu możecie odtworzyć nagranie w dowolnym momencie. 

 

PYT. 8. CZY INFORMACJE W KURSIE BĘDĄ UŻYTECZNE, NAWET JEŚLI KTOŚ TWORZY UNIKATY?

Tak. Nie ma znaczenia, czy pracujecie tworząc unikaty, czy powtarzacie swoje wzory seriami, czy wykonujecie rękodzieło wyłącznie na zamówienie.

W miejscach, gdzie pojawiają się rozbieżności wynikające z trybu pracy (np. w strategii planowania kolekcji) zwracamy na to uwagę i mówimy, jakie są różnice we wdrażaniu tych strategii w każdym z tych przypadków.


PYT. 9. CZY PRZESTANĘ BYĆ ARTYSTĄ PO TYM KURSIE?

Nie :)

W kursie podajemy Wam sprawdzone techniki sprzedażowe i marketingowe. To, w jaki sposób je wdrożycie w swoich firmach i w jakim czasie to zrobicie, zależy wyłącznie od Was. To od Was zależy również które techniki wdrożycie.

To jest tak, jak mówiłyśmy Wam na naszym live – biznes handmade można tworzyć na różne sposoby i w różnym tempie, można to robić na cały etat – wtedy rezultaty są szybsze, a można go tworzyć po godzinach, wtedy rezultaty też przychodzą, jednak potrzeba na nie więcej czasu.

Nie można go jedynie tworzyć na niby. Wtedy rezultaty nie przychodzą wcale, nawet po naszym kursie :)

 

PYT. 10. CZY GWARANTUJEMY REZULTATY PO KURSIE?

Nie :)

Dlatego, że do osiągnięcia wymiernych rezultatów nie wystarczy sam zakup kursu czy odłożona na półkę wiedza. Nawet najlepsza i podana w najbardziej przystępny sposób. To, czy osiągniecie rezultaty, zależy od tego, jak będziecie wdrażać wiedzę z kursu. My uzbroimy Was w narzędzia, podpowiemy Wam strategię działania, ale nie stworzymy za Was, Waszych marek handmade. Kto nie podejmie ciężkiej pracy nad budową marki, ten nie zobaczy efektów. Kurs nie jest niestety magiczną różdżką ;)

 

PYT. 11. CZY KURS JEST DLA WSZYSTKICH RĘKODZIELNIKÓW?

Nie. Kurs jest sporą inwestycją, jest więc dedykowany tylko tym rękodzielnikom, którzy chcą, potrzebują lub wręcz muszą zacząć zarabiać na swojej pasji. Pisząc „zarabiać” zaś mamy na myśli stałe, a nie przypadkowe dochody. Kurs jest dla tych osób, które chcą na rękodziele zbudować swoją firmę i mieć z niej stabilne źródło dochodów. BEZCUKROWA DYCHA jest kursem biznesowym, o biznesie handmade :) Jest to również kurs dla osób, które są gotowe w budowanie swojej  marki włożyć faktyczną PRACĘ, bo w kursie uczymy zagadnień związanych z budowaniem biznesu handmade, pokazujemy jak wykorzystywać tę wiedzę do budowania strategii, ale NIE ZROBIMY TEGO ZA WAS. Więc potrzebna jest determinacja i pracowitość oraz cierpliwość.

  

PYT. 12. MIESZKAM ZA GRANICĄ, CZY WYKORZYSTAM WIEDZĘ Z KURSU TAK SAMO, JAK OSOBU PROWADZIĄCE BIZNES W POLSCE?

Tak :)

BEZCUKROWA DYCHA jest kursem strategicznym, marketingowym, a więc uniwersalnym. Wiedza w nim zawarta jest tak samo skuteczna, wszędzie. Nie poruszamy w kursie zagadnień prawnych, ani podatkowych, które są różne w różnych krajach. Opieramy się o narzędzia uniwersalne i dostępne wszędzie.


PYT. 13. CZY KURS JEST DO KUPIENIA TYLKO RAZ W ROKU?

Tak, kurs jest realizowany tylko raz w roku. Taki tryb wynika z sezonowości naszych własnych biznesów handmade. Tylko raz w roku jesteśmy w stanie wyłuszczyć kilkanaście tygodni naszej uwagi, by móc intensywnie wspierać kursantów. V edycja Bezcukrowej Dychy jest ostatnią realizowaną edycją kursu.

 

PYT. 14. JAKIE FAKTYCZNE EFEKTY OSIĄGNĘŁY KURSANTKI PIERWSZEJ EDYCJI KURSU?

Efekty w markach kursantek są bardzo różne, w zależności od tempa pracy i tempa wdrażania zmian. Im aktywniejsze były kursantki, tym efekty przychodziły szybciej. Najbardziej aktywne dziewczyny widziały rezultaty w swoich firmach jeszcze w trakcie trwania kursu. 

Namacalne efekty:

❤ Zaraz po kursie miałyśmy u dziewczyn "falę" pozytywnych odpowiedzi na zgłoszenia od galerii internetowych z rękodziełem takich jak Pakamera.

❤ Powstały nowe, piękne systemy identyfikacji wizualnej, dziewczyny stworzyły przepiękne brandingi, dzięki którym nabrały z jednej strony pewności siebie i wiary we własne siły, z drugiej sprawiły, że ich marki wyglądają profesjonalnie, a klienci zupełnie inaczej patrzą na produkty i chętniej je kupują.

❤ Jedną z najważniejszych umiejętności, jaką zdobyły kursantki, jest tworzenie analizy klienta idealnego i używanie tych informacji we wszystkich działaniach strategicznych. Dziś już wiedzą, jak istotna jest to wiedza i jak kompletnie odmienia ona to, co się dzieje w firmie.

❤ Zmieniła się świadomość kursantek na temat budowania biznesu handmade, dziewczyny nauczyły się planować nie tylko swoje działania, ale również tworzyć plany sprzedażowe i dopasowywać do nich pozostałe działania. Ta zmiana optyki patrzenia na biznes handmade wpłynęła najbardziej na najważniejsze decyzje. Dziewczyny potrafią decydować, co jest dla ich firm najważniejsze, nauczyły się patrzeć na firmę "globalnie" i nie działać chaotycznie.

❤ Zwiększyła się oczywiście sprzedaż! Rekordzistka, jak sama mówiła, w miesiąc sprzedała więcej swojego rękodzieła, niż przez cały poprzedni rok.

❤ Wykształcił się w dziewczynach "głód" ;)

To już jest nasza osobista obserwacja, bo nasze kursantki przeszły płynnie z pozycji biernej w czynną. Rozwijają się, pragną dowiadywać się więcej, szukają nowych wiadomości, CHCE IM SIĘ rozwijać, mają ten power, taki pozytywny flow do działania!

❤❤❤ Ale najważniejsze jest to, że nasze kursantki dziś mają pewność siebie, która jest taką iskrą zapalającą do działania. Nie boją się swoich klientów, nie chowają się "za stoiskiem", wychodzą frontem. Uświadomiły sobie, jak wielką wartość ma ich talent i ich umiejętności. Zobaczyły również, że ich klienci myślą podobnie. Dziewczyny dzisiaj są dumne z tego co robią, są aktywne, a ponieważ widzą rezultaty, to mają chęci do dalszego działania. Dzięki temu samodzielnie wyciągają wnioski i potrafią decydować strategicznie o tym, jakie działania należałoby podjąć. 

Przestały załamywać się wpadkami, bo wiedzą, że każdy poślizg, to cenna nauka, nauczyły się wyciągać z takich sytuacji wnioski i korygować swoje działania.

Są samodzielne, pewne siebie i dużo bardziej odważne w swoich planach i działaniach, niż wcześniej. 

 

PYT. 15. TO ILE KOSZTUJE TEN KURS (edycja V)?

Pełny kurs jest w cenie 2600zł. Kupując Pełny kurs jako BONUS otrzymujesz moduł nr 11 - Klient idealny wysokiej jakości.

Pojedyncze moduły są w cenie 250zł. W sprzedaży pojedynczej będą moduły o numerach od 0 do 10. Moduł bonusowy, ten o numerze 11, nie będzie dostępny. 

Tutaj możecie pobrać szczegółowy PLAN LEKCJI PEŁNY KURS Z BONUSEM, a TUTAJ przeczytać opis wszystkich modułów kursowych.

 

PYT. 16. CZY JAK PO KURSIE BĘDĘ NIEZADOWOLONA, TO ZWRÓCICIE MI PIENIĄDZE?

Każdego kursanta chroni prawo konsumenckie oraz regulamin zakupów. Ponieważ nie jest to produkt fizyczny ani nawet produkt do pobrania, cyfrowy, a formuła kursu polega na naszej stałej obecności i bieżącym wsparciu - na sesjach live oraz wsparciu mentoringowym w grupach kursowych, w przypadku niezadowolenia i chęci rezygnacji z udziału w kursie, zwracamy pozostałą, niewykorzystaną kwotę (czyli za tę część kursu, z której uczestnik nie zdążył skorzystać).
Mamy natomiast taką zasadę, że nie pozostawiamy pytań bez odpowiedzi :) więc nie ma sytuacji, w których Wy macie wątpliwości, na które my nie odpowiadamy :)

 

PYT. 17. CZY MOŻNA KUPIĆ KURS NA RATY?

Nie. Choć rozważałyśmy tę opcję, to zrezygnowałyśmy z niej z przyczyn prawnych. Dajemy natomiast możliwość kupowania modułów pojedynczo, w dogodnym okienku czasowym - od 17 stycznia do 30 czerwca 2023r.

 

PYT. 18. KIEDY ZACZYNA SIĘ KURS?

Pierwszy moduł kursowy (moduł 0) wystartuje we czwartek, 19 stycznia 2023r., livem merytorycznym o godzinie 18:00. Tutaj możecie pobrać szczegółowy PLAN LEKCJI PEŁNY KURS Z BONUSEM, a TUTAJ przeczytać opis wszystkich modułów kursowych.

 
PYT. 19. GDZIE ZNAJDĘ PLAN LEKCJI DO KURSU, CAŁY OPIS KURSU I POSZCZEGÓLNYCH MODUŁÓW?

Tutaj możecie pobrać szczegółowy PLAN LEKCJI PEŁNY KURS Z BONUSEM, a TUTAJ przeczytać opis wszystkich modułów kursowych.

 

PYT 20. DLACZEGO MÓWIMY, ŻE KURS ZMIENIA WSZYSTKO?

Bo to prawda :)

Zmiana najpierw przychodzi w głowach i to jest prawdziwa iskra zapalająca. Niezależnie od tempa wdrażania tej wiedzy, po kursie nie da się wrócić do tego, co było, bo następuje po nim rewolucja w głowach (choć rozwój marek następuje na zasadzie ewolucji).

❤ Zmienia się to, w jaki sposób rękodzielnicy patrzą na swoją działalność.

❤ Zmienia się sposób w jaki pracują nad swoją marką.
❤ Rośnie świadomość, maleje niepewność.
❤ Pojawia się klarowność w działaniu i poczucie, że to ma sens.
❤ Rośnie sprzedaż i przychodzi odwaga.

❤ W codziennym działaniu przychodzi motywacja.
❤ Przychodzi też radość nie tylko z tworzenia, ale również z tego, że można zobaczyć wymierne, finansowe efekty swojej pracy. Można namacalnie pokazać wszystkim niedowiarkom, że SIĘ DA 
❤ Bo BEZCUKROWA DYCHA uczy odwagi, ale nie szaleństwa, uczy jak stawiać duże cele, ale nie oderwane od rzeczywistości, uczy planowania i organizacji, ale takiej, która jest dopasowana do rękodzielniczego modelu biznesowego.
❤ Uczy cierpliwości, ale uczy też świętowania z okazji sukcesu, uczy pokory w biznesie, ale nie schylania głowy.
❤ Daje siłę do działania, ale zamiast rękawic bokserskich, daje do ręki klucze, które otwierają kolejne drzwi do celu.
❤ Pokazuje, że wszyscy się zmieścimy na tym rynku i że wspólnie działać, to się wspierać, a nie podstawiać sobie nogi.
❤ Daje siłę, odwagę i pewność siebie, bo daje RZETELNĄ i PRAKTYCZNĄ WIEDZĘ.

❤ Nie mówimy, że kurs zmienia wszystko, powtarzamy po naszych kursantkach, że kurs zmienia wszystko;

❤❤❤ "Po tym kursie nic już nie jest tak samo! To jest kurs dla ludzi o mocnych nerwach, gotowych do wielkich zmian” - kursantka Emilia ❤❤❤

 

Mamy nadzieję, że te pytania rozwieją Wasze wątpliwości co do tego, czy kurs BEZCUKROWA DYCHA jest, czy nie jest dla Was.

 

CO O KURSIE POWIEDZIELI UCZESTNICY POPRZEDNICH EDYCJI?

 

 

Trzymajcie się cieplutko i do zobaczenia w kursie!

Ciao! 

Karolina i Gośka

 

PRZYPNIJ SOBIE PINA