ZBLIŻA SIĘ KURS BIZNESOWY, KTÓRY ZMIENIA WSZYSTKO!

ZBLIŻA SIĘ KURS BIZNESOWY, KTÓRY ZMIENIA WSZYSTKO!

Z BUDOWANIEM BIZNESU OPARTEGO NA RĘKODZIELE, JEST TAK, JAK Z PIECZENIEM SMACZNEGO CIASTA. SĄ PEWNE CZYNNOŚCI, KTÓRE ZWYCZAJNIE TRZEBA WYKONAĆ W OKREŚLONEJ KOLEJNOŚCI. TRZEBA ZACHOWAĆ PEWNE PROPORCJE, ABY CIASTO WYSZŁO SMACZNE.


SĄ CZYNNOŚCI, KTÓRE ZROBIONE W ZŁEJ KOLEJNOŚCI, BĘDĄ SZKODZIŁY, JEŚLI NIE ZOSTANĄ WYKONANE, RÓWNIEŻ BĘDĄ SZKODZIŁY...

Ile razy w życiu gotowaliście coś nowego, z nieznanego przepisu? 

Dziwne pytanie, prawda?

Ale ma ono w kontekście naszego kursu BEZCUKROWA DYCHA, naprawdę PRZEOGROMNY sens. Jedna z naszych kursantek, zajmująca się tworzeniem przepięknych czapek, szalików i rękawiczek, Aurelia, właścicielka marki Sploteka, która ukończyła II edycję kursu, a potem zdecydowała się na podychowy, półroczny mastermind, napisała nam kiedyś tak:

Mega, prawda? To jest zdecydowanie najlepsza metafora, jaką kiedykolwiek usłyszałyśmy na temat DYCHY!

Właśnie dlatego o naszym kursie BEZCUKROWA DYCHA mówimy, że to jest PRZEPIS na biznes handmade, w którym bardzo dokładnie omawiamy kolejno wszystkie niezbędne składniki. To już piąty raz otworzymy drzwi do tego szkolenia.

❤ Nasze podychowe Cukiereczki ochrzciły ten program, jako "ryjący beret", bo jest w nim tyle wiedzy włożonej w praktyczne kroki, że zmienia się optyka patrzenia na rękodzielniczy biznes.

Po tym kursie rękodzielnicy nabierają takiego perspektywicznego myślenia, wychodzą z centrum tego biznesu na zewnątrz i zaczynają zauważać to, co jest otoczeniem, w którym budują swoją markę. Uczą się, jak funkcjonować w tym otoczeniu, zaczynają zauważać,  jakie ma ono znaczenia dla ich marek. Dowiadują się jednocześnie, kto powinien znaleźć się w tym centrum.

Każdy moduł kursu, to inny temat. Obszerne szkolenie live, w którym rozkładamy na czynniki pierwsze wszystkie zagadnienia danego tematu. Każdy moduł, to również osobna grupa, stworzona po to, aby skupić się właśnie na jednym temacie, to raz, a dwa, aby dać Wam możliwość uczenia się na zasadzie mastermindu. Bo jest to jeden z najbardziej efektywnych sposobów na uczenie się i wdrażanie zmian.

❤ Cukiereczki, które ukończyły nasz kurs, stworzyły MARKI, podostawały się do multibrandów, takich, jak Pakamera, musiały założyć działalności gospodarcze z uwagi na rosnące przychody. Mamy też historie z dreszczykiem, czyli pokursowe "zapraszanie" kasy fiskalnej na pokład firmy po przekroczeniu progu dochodu, który do niej obliguje.

To jest jak magia, obserwować zmiany, jakie najpierw nastają w głowach i sercach, by potem przełożyć je na zmiany w biznesach. Nasze kursantki zmieniły nie tylko sposób, w jaki budują swoje marki oparte na rękodziele, one zmieniły sposób patrzenia na rozwój, na sam akt stawania się lepszym i lepszym w swojej dziedzinie. Czasami mówią, że jesteśmy mamami ich rozwoju, jednak my wiemy, że jedynie dajemy im pożywkę, wiedzę niezbędną do tego, aby to one same mogły wykorzystywać swój potencjał lepiej i lepiej.

❤ Cukierki same mówią, że gdyby nie ten kurs, nie byłoby takiego rozwoju, pokazów mody, publikacji w mediach... ale nie byłoby też pewności siebie i komfortu pracy. Nie byłoby takiego twardego gruntu pod nogami, który pozwala na godne wycenianie swoich rękodzieł. Bo ten kurs ma wpływ na każdą sferę prowadzenia biznesu. Uczy, jak budować swoje rękodzielnicze przedsięwzięcie efektywnie, tak aby ta robota, nie szła na marne. Aby dawała owoce.

❤ Mówią też, że gdyby nie dycha, nie byłoby w grupy wsparcia fantastycznych, przedsiębiorczych kobiet, które do dzisiaj pracują w systemie mastermindowym. Bo ten kurs nie tylko uczy, jak tworzyć biznes handmade, on uczy, jak czerpać wiedzę z naszego rękodzielniczego ekosystemu, w którym jesteśmy wszyscy powiązani łańcuchem klientów i zależności marketingowych.

Gdy jeden rośnie, reszta rośnie, gdy jeden pada, reszta może podać mu rękę... i rośnie! To jest niesamowite... Kurs uczy, że w miłości i w biznesie, kto dzieli, ten mnoży, uczy tego, jak się nie bać konkurencji, uczy, że silna marka to proces, a droga do sukcesu, to droga pełna wybojów. Ale jednocześnie uzbraja twórców w takie opony, które po tych wybojach spokojnie pojadą i pokazuje, że tych wybojów nie należy się bać. Bo one są ekscytujące, bo pokonywanie coraz to nowych wyzwań, buduje siłę w twórcy, "odskorupia" go.

❤ Na kursie nauczycie się, że wcale nie musicie wiedzieć wszystkiego, ale musicie wiedzieć, jak i czego szukać, gdy czegoś nie wiecie. Nauczycie się też rozpoznawać, CO JEST WAŻNE, a co jest stratą czasu w biznesie handmade.


❤ Dycha uczy jak zrobić DOBRĄ analizę klienta idealnego, pokazuje CZYM dla biznesu jest ta analiza i JAK wykorzystać wiedzę i wnioski z tej analizy! Dla wielu cukiereczków to jest PIERWSZA prawidłowo wykonana i wykorzystana analiza rynku docelowego, nawet przy markach istniejących już od kilku lat. Analiza od której zaczyna się rewolucja!


❤ Dycha uczy, czym jest TAK NAPRAWDĘ marketing, uczy kreatywnego myślenia, nie tylko w warsztacie, ale też właśnie w kontekście dobrze zaplanowanej strategii.


BEZCUKROWA DYCHA uczy odwagi, ale nie szaleństwa, uczy jak stawiać duże cele, ale nie oderwane od rzeczywistości, uczy planowania i organizacji, ale takiej, która jest dopasowana do rękodzielniczego modelu biznesowego. Uczy cierpliwości, ale uczy też świętowania z okazji sukcesu, uczy pokory w biznesie, ale nie schylania głowy. Daje siłę do działania, ale zamiast rękawic bokserskich, daje do ręki klucze, które otwierają kolejne drzwi do celu. Pokazuje, że wszyscy się zmieścimy na tym rynku i że wspólnie działać, to się wspierać, a nie podstawiać sobie nogi. Daje siłę, odwagę i pewność siebie, bo daje RZETELNĄ i PRAKTYCZNĄ WIEDZĘ. Mówią o nim, że to program, który ZMIENIA WSZYSTKO. To cały semestr poświęcony tworzeniu biznesu opartego na rękodziele.


DO OSTATNIEJ EDYCJI KURSU MOŻNA DOŁĄCZYĆ W TRYBIE WSTECZ TYLKO DO 30.06.2023 ❤ 

 

Dołącz do przygody, która będzie Wam owocowała LATAMI!

 

 


Polecamy!
Karolina i Gośka

 


#biznesbezcukru

PRZYPNIJ SOBIE PINA