ZAPROJEKTUJ SWOJE TREŚCI, NIE TYLKO KOLEKCJE

ZAPROJEKTUJ SWOJE TREŚCI, NIE TYLKO KOLEKCJE

JAK OCZAROWYWAĆ KLIENTÓW, aby zacząć budować z nimi więzi, nie będąc copywriterem i PO CO WŁAŚCIWIE NAM TE WIĘZI?

 • JAKIE treści serwować na poszczególnych etapach lejka sprzedażowego i jak za ich pomocą nie tylko oczarowywać klientów, ale również sprawiać, aby nie mogli się oni od naszych treści oderwać? I dlaczego to ważne, aby tak właśnie ich wciągać w nasz świat?
 • Skąd wiedzieć, CO i KIEDY publikować?
 • Jak dobierać kanały komunikacji i co puszczać którym kanałem?
 • Dlaczego się mówi, że to KORZYŚCI sprzedają i jakie to ma dla nas znaczenie?
 • KTO w tej całej komunikacji jest NAJWAŻNIEJSZY i dlaczego?
 • Skąd wiedzieć CO KOCHAJĄ nasi klienci, a czego nie lubią (a co za tym idzie, o czym warto, a o czym nie warto pisać)?
 • Skąd brać SPRAWDZONE tematy na treści, takie które na pewno ZAINTERESUJĄ naszych klientów?
 • JAK tworzyć dobre OPISY i o czym pamiętać przy dobrych FOTOGRAFIACH, nawet jeśli do dyspozycji mamy tylko telefon?
 • Jak NAWIGOWAĆ klientów za pomocą treści od pierwszego kontaktu, po zakupy i po kolejne zakupy?
 • Jak w praktyce wygląda CAŁY PROCES KOMUNIKACJI (i dlaczego to jest PROCES) oraz CO, GDZIE i KIEDY należy publikować, aby klienci nie mogli się nam oprzeć? I jakie to ma dla nas znaczenie?
 • JAK na Waszą markę patrzą WASI klienci - i co widzą?
 • JAK pisać, aby klientom zapalała się w głowie lampeczka "chcę więcej"?
 • Co robić, aby treści serwowane naszym klientom, nie brzmiały sztucznie, aby znaleźć w nich SWÓJ WŁASNY GŁOS?
 • JAK za pomocą treści przebijać się z tłumu?
 • JAK być systematycznym w publikowaniu oraz co robić, gdy nie mamy już ani siły ani pomysłu na kolejny, dobry tekst?

 

TEGO WSZYSTKIEGO DOWIECIE SIĘ Z NASZEGO NAJNOWSZEGO E-BOOKA!

Nie jest zaskoczeniem ani dla Was, ani dla nas, że świat onlajnu jest mega zatłoczony.

Jest w nim więcej treści i konkurencji, niż kiedykolwiek wcześniej i ta sytuacja wcale nie będzie się polepszać - konkurencji i kontentu będzie tylko więcej i więcej. Przez ten tłum pisanie postów i artykułów na blogu, a nawet maili do klientów, staje się coraz większym wyzwaniem. I naprawdę, często jest zupełnie nieważne to, jak jesteście dobrzy w swoich technikach i jak cudowne jest Wasze rękodzieło. Bo jeśli ludzie nie mają okazji zobaczyć Waszej twórczości, to sprzedażowo jakość produktów w takiej sytuacji, gdy nikt tych produktów i tak nie widzi, przestaje mieć znaczenie. Nikt tych produktów nie widzi, więc nawet jakby były z czystego diamentu, nikt ich nie kupi (nooo, gdyby echo miało kasę, to by wtedy kupiło).

❤ Jeśli więc nie nauczymy się tak komunikować z internetami tak, aby wybijać się z tej wielkiej masy, nie damy sobie szansy na rozwój, bo nie damy sobie szansy na sprzedaż, bo nie damy szansy naszym klientom na spotkanie z naszą twórczością.

"Zaprojektuj swoje treści, nie tylko kolekcje" to książka, która pokazuje caluteńki proces komunikacji z klientami, od A do Z! E-book tłumaczy nie tylko to, jak robić DOBRY kontent marketing, ale mówi również o tym DLACZEGO jest on tak bardzo, bardzo ważny dla naszych marek rękodzielniczych!

Dzięki informacjom zawartym w tej książce, zdobędziecie ugruntowanie tej całej kontentowej wiedzy i zrozumiecie KOMPLEKSOWO calutkie zagadnienie.

Nie będziecie już musieli wierzyć trenerom na słowo, bo z tej lektury zobaczycie dalszą perspektywę komunikacji z klientami, na wszystkich poziomach, która da Wam klarowność w działaniu i myśleniu o kontent marketingu. Zobaczycie w końcu, NA CZYM ZALEŻY WASZYM KLIENTOM i będziecie wiedzieli, co im dawać, aby ci zechcieli do Was WRACAĆ po więcej!

Mało tego, dzięki temu Wasi klienci będą wiedzieli, dlaczego mają wracać WŁAŚNIE DO WAS, a nie do Waszej konkurencji.

E-Book "Zaprojektuj swoje treści, nie tylko kolekcje" to 81 stron pełnych mięsa. To tekst sformatowany tak, aby wypełnić każdą linijkę wiedzą. Nie ma w nim zbędnych zapychaczy w postaci dużej ilości fotografii, nie ma w nim za dużej czcionki. To przestrzeń wypełniona wiedzą i przestrzeń, którą możecie sobie ekonomicznie i ekologicznie wydrukować, nie marnując za dużej ilości tuszu i kartek ❤ W dodatku wiedza zawarta w tej książce jest absolutnie PRAKTYCZNA, sprofilowana właśnie pod działalność RĘKODZIELNICZĄ i poparta wieloma konkretnymi przykładami, z których możecie od razu korzystać.

W e-booku znajdziecie receptę na komponowanie treści, dzięki której będziecie mieć okazję wyszlifować komunikację w Waszych markach DUŻO SZYBCIEJ, niż my to zrobiłyśmy! Chcemy wskazać Wam drogę (nie mylić ze skrótem, bo w biznesie nie ma nic na skróty), oraz zaopatrzyć Was w mapę, kompas i latarkę, abyście nie musieli przebywać tej drogi do dobrej komunikacji całkowicie po omacku. Ten e-book to nasze wspólne święto! Święto rękodzielnika - jest to dla nas dołożenie kolejnej cegiełki do realizacji naszej bezcukrowej misji - by pomóc Wam budować silne marki, a co za tym idzie, silny rynek handmade. By pomóc Wam budować biznesy rękodzielnicze, których wszyscy będą Wam zazdrościć! To święto przypieczętowujemy specjalną ofertą...

 

❤ ❤ ❤ Do 16 WRZEŚNIA 2020 sprzedajemy naszego e-booka w BONUSOWEJ, premierowej ofercie. Jako BONUS przy zakupie książki, otrzymacie zaproszenie na dodatkowe, zamknięte szkolenie merytoryczne: "Bezcukrowy przepis na najlepszy sezon świąteczny EVER" Będzie to szkolenie MASTERCLASS, mega praktyczne, w którym pokażemy Wam krok po kroku STRATEGIĘ PRZYGOTOWANIA MAREK na sezon świąteczny, czyli na nasze rękodzielnicze żniwa tak, aby wycisnąć z tego sezonu jak najwięcej.

❤ Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście, jak wiedzę teoretyczną o strategii działania, przenieść na grunt praktyczny, w dodatku rękodzielniczy - to jest szkolenie dla Was! Bo podamy Wam KROK po KROKU co, gdzie i kiedy należałoby zrobić, aby dać sobie szansę na super sezon!

❤ To będzie taka strategiczna "ściąga", bryk po który spokojnie możecie sięgać planując działania przed jakimkolwiek sprzedażowo ważnym momentem (ważnym dla Waszych marek i specyfiki Waszych produktów) - przed sezonem ślubnym, przed dniem marki, przed walentynkami, czy przed premierą nowej kolekcji.

Za pomocą tej ściągi odrobicie tego e-booka migiem. Dodamy tylko, że to szkolenie będzie dostępne wyłącznie dla tych z Was, którzy kupią e-booka w premierze, czyli do 16 WRZEŚNIA 2020.

Ono nigdy nie pojawi się w stałej ofercie!

DLATEGO LEĆTA DO SKLEPU, KUPUJTA, BO TO DOBRE JEST!

⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️

e-book o COPYWRITINGU

⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️

 

Na koniec, zobaczcie co o naszym e-booku napisały cukiereczki, które już miały okazję go przeczytać:

      

 

⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️

http://bit.ly/TRESCI

⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️

 

Enjoy i do zobaczenia na kolejnym szkoleniu!

Karolina i Gośka