CO ROBIĆ, GDY KONKURENCJI PRZYBYWA?

CO ROBIĆ, GDY KONKURENCJI PRZYBYWA?

Gdy konkurencja mnoży się jak grzyby po deszczu, często odczuwamy złość, zniechęcenie a nawet niepokój. 

Gdy konkurencji przybywa, można zrobić tylko dwie rozsądne rzeczy:

 

Ewoluować lub zmienić kierunek!

 

To dla wielu rękodzielników, którym skradziono fajnie sprzedające się pomysły, jest niesprawiedliwe i krzywdzące. Wiemy, jak się czujecie, nasze pomysły są kradzione regularnie. Z tych najlepszych powstają wręcz mikro trendy w naszej niszy.

Jednak nie da się z tym procederem skutecznie walczyć siłowo na dużą skalę. Bo jesteśmy w stanie napisać do ograniczonej ilości osób, z czego większość i tak zwyczajnie oleje nasze wiadomości.

Dlatego najlepsze, co możemy robić, to zawsze pozostawać z przodu. Rozwijać się i uczyć, rozumieć rynek LEPIEJ od konkurencji i tym wygrywać.

Dzięki temu, gdy rynek się nasyci po raz kolejny, a nasyci się, to pewne, będziemy wiedzieć, co zmienić lub w którym kierunku się rozwijać, by utrzymać swoją przewagę konkurencyjną...

 

Do następnego razu


W przeszłości zarówno na Pillow, jak i na Bezcukrze wielokrotnie ewoluowałyśmy lub zmieniałyśmy kierunek. Czasami bardziej, czasami mniej.

Za każdym razem utrzymywałyśmy przewagę konkurencyjną. Obie nasze marki się bronią, pomimo sale rosnącej konkurencji i obiektywnie trudnej sytuacji gospodarczej, w której wszyscy obecnie się znajdujemy.

Wiemy, że to jest możliwe TYLKO dlatego, że mamy wiedzę o tym, jak budować biznes, nie boimy się zmian opartych na tej wiedzy i wiemy, że w biznesie stałych nie ma, są wyłącznie zmienne.

Dlatego tu na Bezcukrze nie uczymy Was sztuczek i trików, a zasad biznesowych adekwatnych dla małych marek rękodzielniczych.

Zasad opartych na NAUCE, neuromarketingu i psychologii, a nie na domysłach i mijających trendach społecznych. Uczymy Was zasad, które będziecie w stanie przyłożyć do KAŻDEJ sytuacji rynkowej i gospodarczej, gdy przyjdzie na to czas. Bo to jest najlepsza forma zabezpieczenia na okoliczność ewolucji lub przymusu wprowadzenia zmian.

 

Na koniec, przypominamy, że zbliża się fajna premiera... ;)

 

III edycja kursu SŁOWA MAJĄ MOC

 

Słowa Mają Moc, to kurs o copywritingu dla rękodzielników, w którym nauczycie się jak konstruować komunikaty do Waszej społeczności, by przekładały się one na konkretne efekty biznesowe.

Premiera kursu jest zaplanowana na czwartek, 25 lipca 2024.

Zatem SAVE THE DATE: 25.07.2024 godzina 18:00 - wtedy to, tylko w naszej GRUPIE NA FACEBOOKU, wystartuje premierowe szkolenie merytorycznie LIVE: MARKETING MARKI, KTÓRY ROZBUDZA ZMYSŁY, na którym nie może Was zabraknąć!

Dołączajcie do grupy, aby nie przegapić tego spotkania.

 

 

Serdeczności

Karola & Gośka