17 PYTAŃ O BEZCUKROWĄ DYCHĘ

17 PYTAŃ O BEZCUKROWĄ DYCHĘ

🆘  Jakie pytania dotyczące kursu zadajecie nam najczęściej? Odpowiadamy!

A dzisiaj nietypowa sesja Q&A. Nietypowa, bo pisana ;)

Ale jak zechcecie o DYSZCE pogadać na live Q&A, to spoko, też pogadamy ;)

Pytania wprawdzie już poszły raz, w naszym newsletterze, ale wiemy, że część z Was nie zdążyła się zapisać na nasz mailing, a wciąż pytacie, więc postanowiłyśmy również tutaj odpowiedzieć na te pytania.


PYT. 1. DO KIEDY MOŻNA KUPIĆ KURS I DO KIEDY BĘDĄ DOSTĘPNE MODUŁY OSOBNO?

Sprzedaż kursu podzieliłyśmy na 3 etapy.

 
Pierwszy etap to przedsprzedaż kursu. Przedsprzedaż rozpoczęła się 27 grudnia i potrwa do 10 stycznia 2020 r. W przedsprzedaży dostajecie zniżkę 300 zł na cały kurs i dostęp do bonusowego modułu o strategii sprzedaży i reklamy rękodzieła na Facebooku.

Drugi etap to sprzedaż w normalnej cenie. W tym etapie dalej jest możliwy zakup całego kursu, wraz z modułem bonusowym o Facebooku dla rękodzielnika, jednak od 11 stycznia znika zniżka 300 zł. Ten etap potrwa do 14 stycznia 2020 r.

Trzeci etap to sprzedaż osobnych modułów. W momencie, gdy rozpocznie się sprzedaż poszczególnych modułów osobno, znika możliwość zakupienia całego kursu z modułem bonusowym w cenie. Sprzedaż osobnych modułów zaczynamy 14 stycznia. Moduł o strategii promocji rękodzieła na Facebooku też będzie dostępny do kupienia, ale już tylko osobno. Tak, jak w ubiegłym roku, dajemy również możliwość wykupienia dostępu do modułów wstecz, jednak w takiej opcji w naturalny sposób nie ma możliwości wzięcia udziału we wsparciu mentoringowym, który trwa tylko na bieżąco w trakcie kursu. Zakup modułów wstecz będzie dostępny do końca maja.

 

PYT. 2. CZY MODUŁY MOŻNA KUPOWAĆ SUKCESYWNIE?

Tak, oczywiście można kupować moduły na bieżąco i tym sposobem korzystać z kursu na pełnych warunkach, poniekąd „na raty”. Jednak finansowo, jeśli zdecydujecie się tak wykupić cały kurs, jest to opcja najmniej korzystna.


PYT. 3. CZY TO PRAWDA, ŻE ILOŚĆ WIEDZY W KURSIE MOŻE PRZYTŁOCZYĆ?

Kurs jest bardzo, bardzo intensywny i prezentujemy w nim biznesową wiedzę, sprofilowaną pod zawód rękodzielnika. Nie bez kozery nasze kursantki mówią, że „ryjemy berety”.

W kursie podajemy Wam strategie i techniki prowadzenia biznesu handmade, jakich nie znajdziecie na żadnym innym kursie biznesowym. Jest to ponad 10 lat doświadczenia ubrane w 10 tygodni, siłą rzeczy musi być intensywnie. Jednak to, co zrobicie z wiedzą i w jakim tempie będziecie ją wdrażać, zależy wyłącznie od Was, bo my nie mamy ukręconego na Was bata :) Zamiast bata natomiast stworzyłyśmy po-kursową, półroczną grupę mastermind, do której mogą przyłączyć się chętni na dalsze, biznesowe wsparcie oraz ci, którzy mają nieco wolniejsze tempo wdrażania informacji.

Kurs jest tak skonstruowany, by dawał kursantom dość dużą swobodę działania – dlatego tematy są podzielone na 10 osobnych modułów, dlatego dajemy tygodniowe, bieżące wsparcie mentoringowe w grupach kursowych i właśnie dlatego dostęp do nagrań nie znika po zakończonym kursie. Nie znikają również grupy kursowe, ani nie blokujemy możliwości rozmawiania w nich z innymi kursantami. W każdej chwili możecie wrócić do dowolnego modułu i rozmawiać w grupach kursowych – niezależnie od tego, czy zrobicie to zaraz po kursie, czy pół roku później.

To właśnie dlatego cały kurs jest na platformie Facebook, a nie na jakiejś innej, zewnętrznej platformie. Do Facebooka macie po prostu dostęp instant, nie musicie pamiętać dodatkowych haseł i możecie korzystacie z niego w każdym miejscu, gdzie tylko macie internet, możecie wejść przez telefon, komputer, laptop i tablet i sobie odsłuchać nagrania – w pracowni, na spacerze, w kolejce na poczcie, w autobusie, na wykładach ;p …

Wszystko to po to, by dać Wam możliwość korzystania z kursu w Waszym własnym tempie, na Waszych własnych zasadach. My tylko Was w tym wspieramy, niezależnie od tego, jaki system wdrażania obejmiecie.

 

PYT. 4. CZY DAM RADĘ Z KURSEM, JEŚLI PRACUJĘ NA ETACIE?

Ponieważ zdecydowana większość rękodzielników buduje swoje marki handmade, jednocześnie pracując, przewidziałyśmy to projektując strukturę kursu i dzięki temu BEZCUKROWA DYCHA ma bardzo elastyczną formę i można z niej korzystać w swoim własnym rytmie. Nagrania z transmisji live są dostępne caluteńki czas, w trakcie trwania kursu ale również i po kursie. Sesja Q&A jest osobno, niezależnie od live merytorycznego, a grupa kursowa jest cały czas aktywna. Przez cały tydzień kursowy jesteśmy do dyspozycji kursantów, po tygodniu kursowym grupa dalej jest aktywna i działa na zasadzie burzy mózgów pomiędzy kursantami.


PYT. 5. CZY MUSZĘ BYĆ NA ŻYWO PODCZAS TRANSMISJI LIVE, ABY W PEŁNI SKORZYSTAĆ Z KURSU?

Nie. O tym tez pomyślałyśmy :) Transmisja live merytoryczna działa na zasadzie wykładu. Podajemy Wam wszystkie treści w przystępnej formie i zapisujemy nagranie, dając je Wam do dyspozycji. Dzięki temu możecie odtworzyć nagranie w dowolnym momencie. Zaraz po live merytorycznym, w grupie pojawia się specjalny post "pytaniowy", pod którym kursanci wpisują swoje pytania. Na pytania spod posta pytaniowego odpowiadamy na osobnym live, innego dnia, zapis z tego live jest również do dyspozycji kursantek przez cały czas. Tym sposobem rozdzieliłyśmy część merytoryczną od części z pytaniami i zlikwidowałyśmy potrzebę pojawiania się live na każdym spotkaniu szkoleniowym.

 

PYT. 6. CZY INFORMACJE W KURSIE BĘDĄ DOBRE, NAWET JEŚLI KTOŚ TWORZY UNIKATY?

Tak. Nie ma znaczenia, czy pracujecie tworząc unikaty, czy powtarzacie swoje wzory seriami, czy wykonujecie rękodzieło wyłącznie na zamówienie.

W miejscach, gdzie pojawiają się rozbieżności wynikające z trybu pracy (np. w strategii planowania kolekcji) zwracamy na to uwagę i mówimy, jakie są różnice we wdrażaniu tych strategii w każdym z tych przypadków.


PYT. 7. CZY PRZESTANĘ BYĆ ARTYSTĄ PO TYM KURSIE?

Nie :)

W kursie podajemy Wam sprawdzone techniki sprzedażowe i marketingowe. To, w jaki sposób je wdrożycie w swoich firmach i w jakim czasie to zrobicie, zależy wyłącznie od Was. To od Was zależy również które techniki wdrożycie.

To jest tak, jak mówiłyśmy Wam na naszym live – biznes handmade można tworzyć na różne sposoby i w różnym tempie, można to robić na cały etat – wtedy rezultaty są szybsze, a można go tworzyć po godzinach, wtedy rezultaty też przychodzą, jednak potrzeba na nie więcej czasu.

Nie można go jedynie tworzyć na niby. Wtedy rezultaty nie przychodzą wcale, nawet po naszym kursie :)

 

PYT. 8. CZY KURS JEST DLA WSZYSTKICH RĘKODZIELNIKÓW?

Nie. Kurs jest dedykowany tylko tym rękodzielnikom, którzy chcą, potrzebują lub wręcz muszą zacząć zarabiać na swojej pasji. Pisząc „zarabiać” zaś mamy na myśli stałe, a nie przypadkowe dochody. Kurs jest dla tych osób, które chcą na rękodziele zbudować swoją firmę i mieć z niej stabilne źródło dochodów. BEZCUKROWA DYCHA jest kursem biznesowym, o biznesie handmade :)


PYT. 9. CZY KURS JEST DO KUPIENIA TYLKO RAZ W ROKU?

 Jest to druga edycja kursu i tak się złożyło, że drzwi do kursu otwieramy właśnie po roku. Wynika to z sezonowości naszych własnych biznesów handmade. Tylko raz w roku jesteśmy w stanie wyłuszczyć kilka tygodni naszej uwagi, by móc intensywnie wspierać kursantów.

 

PYT. 10. CZY BĘDZIE DOSTĘPNA KOLEJNA, III EDYCJA BEZCUKROWEJ DYCHY?

Tego nie wiemy. Kurs jest bardzo intensywny i wymaga od nas 100% uwagi w trakcie trwania tygodni kursowych. To, czy będziemy w stanie dostarczyć Wam tyle uwagi za rok, zależy od bardzo wielu czynników (i tych biznesowych i tych osobistych) i decyzję o tym, czy będzie dostępna III edycja kursu w takiej formie, jak w tym roku, podejmiemy dopiero na przełomie września i października przyszłego roku.

 

PYT. 11. JAKIE FAKTYCZNE EFEKTY MAJĄ KURSANTKI PIERWSZEJ EDYCJI KURSU?

Efekty w markach kursantek są bardzo różne, w zależności od tempa pracy i tempa wdrażania zmian. Im aktywniejsze były kursantki, tym efekty przychodziły szybciej. Najbardziej aktywne dziewczyny widziały rezultaty w swoich firmach jeszcze w trakcie trwania kursu. 

Namacalne efekty:

Zaraz po kursie miałyśmy u dziewczyn "falę" pozytywnych odpowiedzi na zgłoszenia od galerii internetowych z rękodziełem takich jak Pakamera czy Decobazaar.

Powstały nowe, piękne systemy identyfikacji wizualnej, dziewczyny stworzyły przepiękne brandingi, dzięki którym nabrały z jednej strony pewności siebie i wiary we własne siły, z drugiej sprawiły, że ich marki wyglądają profesjonalnie, a klienci zupełnie inaczej patrzą na produkty i chętniej je kupują.

Jedną z najważniejszych umiejętności, jaką zdobyły kursantki, jest tworzenie analizy klienta idealnego i używanie tych informacji we wszystkich działaniach strategicznych. Dziś już wiedzą, jak istotna jest to wiedza i jak kompletnie odmienia ona to, co się dzieje w firmie.

Zmieniła się świadomość kursantek na temat budowania biznesu handmade, dziewczyny nauczyły się planować nie tylko swoje działania, ale również tworzyć plany sprzedażowe i dopasowywać do nich pozostałe działania. Ta zmiana optyki patrzenia na biznes handmade wpłynęła najbardziej na najważniejsze decyzje. Dziewczyny potrafią decydować, co jest dla ich firm najważniejsze, nauczyły się patrzeć na firmę "globalnie" i nie działać chaotycznie.

Zwiększyła się oczywiście sprzedaż! Rekordzistka, jak sama mówiła, w miesiąc sprzedała więcej swojego rękodzieła, niż przez cały poprzedni rok.

Wykształcił się w dziewczynach "głód" ;) To już jest nasza osobista obserwacja, bo nasze kursantki przeszły płynnie z pozycji biernej w czynną. Rozwijają się, pragną dowiadywać się więcej, szukają nowych wiadomości, CHCE IM SIĘ rozwijać, mają ten power, taki pozytywny flow do działania!

Ale najważniejsze jest to, że nasze kursantki dziś mają pewność siebie, która jest taką iskrą zapalającą do działania. Nie boją się swoich klientów, nie chowają się "za stoiskiem", wychodzą frontem. Uświadomiły sobie, jak wielką wartość ma ich talent i ich umiejętności. Zobaczyły również, że ich klienci myślą podobnie. Dziewczyny dzisiaj są dumne z tego co robią, są aktywne, a ponieważ widzą rezultaty, to mają chęci do dalszego działania. Dzięki temu samodzielnie wyciągają wnioski i potrafią decydować strategicznie o tym, jakie działania należałoby podjąć. 

Przestały załamywać się wpadkami, bo wiedzą, że każdy poślizg, to cenna nauka, nauczyły się wyciągać z takich sytuacji wnioski i korygować swoje działania.

Są samodzielne, pewne siebie i dużo bardziej odważne w swoich planach i działaniach, niż wcześniej. 

 

PYT. 12. TO ILE KOSZTUJE TEN KURS?

W przedsprzedaży, czyli od 27 GRUDNIA do 10 STYCZNIA cena pełnego kursu to 1460 zł

W regularniej sprzedaży od 10 STYCZNIA do 14 STYCZNIA cena wzrośnie o 300 zł i cały kurs będzie dostępny w cenie 1760 zł

Po 14 STYCZNIA będzie możliwy zakup osobnych modułów, cena jednego modułu będzie wynosiła 160 zł, cena modułu bonusowego, o strategii sprzedaży rękodzieła na Facebooku (który jest w cenie przy zakupie całego kursu) będzie wynosiła 400 zł.

 

PYT. 13. CZY JAK PO KURSIE BĘDĘ NIEZADOWOLONA, TO ZWRÓCICIE MI PIENIĄDZE?

Ponieważ nie jest to produkt fizyczny ani nawet produkt do pobrania, cyfrowy, a formuła kursu polega na naszej stałej obecności i bieżącym wsparciu - na sesjach live, na sesjach Q&A oraz wsparciu mentoringowym w grupach kursowych, nie ma możliwości rezygnacji z udziału w kursie, bo nie ma czego "zwrócić".
Mamy natomiast taką zasadę, że nie pozostawiamy pytań bez odpowiedzi :) więc nie ma sytuacji, w których Wy macie wątpliwości, na które my nie odpowiadamy :)

 

PYT. 14. CZY MOŻNA KUPIĆ KURS NA RATY?

Nie. Choć rozważałyśmy tę opcję, to zrezygnowałyśmy z niej z przyczyn prawnych. Dajemy natomiast możliwość kupowania modułów osobno.

 

PYT. 15. KIEDY ZACZYNA SIĘ KURS?

Pierwszy moduł kursowy startuje we czwartek, 16 stycznia 2020 r.

 
PYT. 16. GDZIE ZNAJDĘ PLAN LEKCJI DO KURSU?

Tu → http://bit.ly/masterpplanlekcji2020

 

PYT. 17. GDZIE ZNAJDĘ CAŁY OPIS KURSU I POSZCZEGÓLNYCH MODUŁÓW?

Tu → http://bit.ly/Kurs2020

 

Mamy nadzieję, że te pytania rozwieją Wasze wątpliwości co do tego, czy kurs BEZCUKROWA DYCHA jest, czy nie jest dla Was.

 
Jeśli ktoś z Was nie był na naszym live merytorycznym ”10 DOBRYCH PRAKTYK BIZNESOWYCH DLA RĘKODZIELNIKA”, to nagranie możecie już obejrzeć na naszym kanale na You Tube, o tutaj → http://bit.ly/10praktyk

  

Trzymajcie się cieplutko!

Ciao!

 

Karolina i Gośka